Atviras darbas Gargžduose

JAUNIMO DARBUOTOJAI ROKAS RAUPYS IR IEVA DOBRAVALSKYTĖ JŪSŲ LAUKIA ANTRADIENIAIS-PENKTADIENIAIS NUO 14.00 VAL. IKI 20.00 VAL. GARGŽDŲ ATVIRAME JAUNIMO CENTRE, ĮSIKŪRUSIAME KVIETINIŲ G. 30, GARGŽDUOSE

Gargždų atviras jaunimo centras (GAJC) yra Tavo ir Tavo draugų susitikimo vieta! Turime didelę erdvę, garažą, jaunimo parką bei vasaros estradą, kuriose visada gali apsilankyti – tai puiki proga užmegzti naujas pažintis, susirasti draugų ir sudalyvauti daugybėje įvairių veiklų, pradedant nuo jaukių Netflix filmų, iki nuotykių kupinų vasaros stovyklų. Lankydamasis mūsų centre ne tik pasisemsi įkvėpimo ir teigiamų emocijų, bet ir prisidėsi prie bendros vizijos kūrimo, kaip turėtų veikti šiuolaikiškas jaunimo centras.

Visi 14–29 metų jaunuoliai, norintys smagiai ir turiningai praleisti laiką, yra laukiami pas mus. Priklausomai nuo Tavo noro, veiklą galėsi pasirinkti pats – mes gerbiame ir skatiname kiekvieno jaunuolio talentus ir sugebėjimus, todėl siūlome individualius ir grupinius užsiėmimus, savanorystės ir praktikos galimybes. Kasdien atvykus į atvirą jaunimo centrą gali ne tik sutikti bendraminčius, bet ir žaisti biliardą, stalo futbolą, smiginį, paskaityti knygų, klausytis muzikos su centre esama garso aparatūra, groti gitara ar pianinu, žaisti xbox one konsole ir kitus stalo žaidimus.

Daug dėmesio skiriame aktyvioms veikloms, sportiniams užsiėmimams (krepšinis, futbolas, stalo tenisas), varžyboms, stovykloms, išvykoms ir žygiams. Nepamirštame ir ugdymosi – mūsų centre vyksta ispanų, rusų, danų ir anglų kalbos pamokos, o besidomintys psichologija turi galimybę dalyvauti psichologijos mokymuose ir dailės terapijos užsiėmimuose. Smaližius mes kviečiame į maisto gaminimo vakarus, o kūrybines veiklas mėgstančius į dailės, muzikos ir rankdarbių užsiėmimus.

Suprantame, kad visi esame labai skirtingi, todėl neapsiribojame tik veiklomis – pas mus taip pat galima nieko neveikti! Taip, Tau nepasirodė! Mes vertiname ir šiltai priimame kiekvieną mūsų centro lankytoją, todėl atvykus pas mus į svečius nenustebk, jeigu jaunimo darbuotoja Ieva pasiūlys jam arbatos arba kavos.  Jauna ir supratinga jaunimo darbuotoja visada įsiklausys į Tavo žinutę, nes sugeba pamatyti pasaulį „jaunuolio akimis“. Geras interneto ryšis, patogūs sėdmaišiai,  jaukūs pokalbiai ir net jauki tyla, kai tau to reikia. Tau suteikiama puiki proga aplankyti mūsų centrą ir atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių!

Kartais gali pajusti, kad tiesiog atsiriboti nepakanka ir tai yra visiškai normalu. Jei jauti, kad nepavyksta susitvarkyti su stresu ir dabartinio gyvenimo iššūkiais, o sunkūs jausmai tapo tavo kasdienybės dalimi – mūsų kolegė, psichologė Lijana visada mielai priims Tave. Patiriant emocinius sunkumus, patyčias arba išgyvenant psichologinę krizę, jaunuoliai kviečiami užsiregsitruoti individualiai konsultacijai su centro psichologe arba jaunimo darbuotoju. Norime pabrėžti, kad paslaugas teikiame nemokamai ir garantuojame konfidencialumą.

Apart daugybės veiklų, jaukaus laiko praleidimo ir individualių konsultacijų, GAJC’e gali lavinti renginių organizavimo ir lyderystės įgūdžius. Mūsų centre jaunuoliai rašo kūrybinius projektus, paversdami savo idėjas į realybę – taip atsiranda nuostabios pramogos ir renginiai Gargžduose bei Klaipėdos rajone. Taigi, besidalindami savo entuziazmu galite padėti sukurti įdomias laisvalaikio pramogas ir renginius sau ir kitiems!

Svarbu pabrėžti, kad Gargždų atvirame jaunimo centre taip pat veikia Eurodesk jaunimo informavimo ir konsultavimo (JIK) taškas, orientuotas padėti Tau susiorientuoti visuose gyvenimo srityse ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą. Mes ne tik suteiksime tau informaciją, bet nukreipsime ir palydėsime, kad informacija būtų naudinga ir reikalinga. Jeigu vienas iš Tavo sprendimų yra pradėti savanorišką tarnybą – mes maloniai priimsime Tave į GAJC savanorių gretas! Savanoriaudamas daug išmoksi, bet svarbiausia – nuolat gausi teigiamų emocijų dozę, nes mūsų komandoje visada linksma dirbti. GAJC savanoriai aktyviai dalinasi savo idėjomis, noriai dalyvauja veiklose ir visada laukia pastiprinimo. Prisijunk ir Tu!

Iki pasimatymo GAJC!

IMG_20200805_175102
IMG_20200728_164629
IMG_20200908_173646