Fizinė ir asmeninė sveikata

Fizinė ir asmeninė sveikata

Fizinės ir emocinės sveikatos balansas – bene kiekvieno siekiamybė. Neretai žmonės, susikoncentravę ties vienu apleidžia kitą, tačiau fizinė ir emocinė sveikata eina koja kojon ir tai suprasti labai svarbu. Tad kaip kasdieniame gyvenime pilnavertiškai pasirūpinti savimi? ❤🩹

🚶 Fizinis aktyvumas yra puikus būdas ne tik palaikyti optimalią fizinę sveikatą, bet ir pagerinti psichologinę savijautą. Tyrimai rodo, kad atliekant fizinius pratimus smegenyse išsiskiria endorfinai, vadinamieji laimės hormonai. Net ir trumpas 10 minučių greitas

ėjimas gali pagerinti jūsų protinį budrumą, energiją ir nuotaiką.

🥕 Subalansuota mityba – tai mityba, kurią sudaro atitinkamas kiekis baltymų, riebalų, angliavandenių, taip pat vitaminai, mineralai ir vanduo. Maistas, kurį valgome, gali turėti įtakos daugelio psichikos sveikatos sutrikimų, įskaitant depresiją, vystymuisi, valdymui ir prevencijai.

💤 Reguliarus miego režimas prisideda prie tiek prie fizinės, tiek prie emocinės gerovės – atsistatančios kūno funkcijos turi įtakos hormonų balansui, bendrai savijautai, kas tiesiogiai veikia mūsų nuotaiką bei motyvaciją.

Kartu labai svarbu reguliariai apsilankyti pas šeimos gydytoją, sąmoningai reaguoti į kūno siunčiamus signalus ir neignoruoti savo jausmų. Būkime sveiki!

#JIK#ZinauViska

Share:

Leave a Comment!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *