Ši savaitė Gargždų atviram jaunimo centrui ypatinga

Ši savaitė Gargždų atviram jaunimo centrui ypatinga

Po ilgų diskusijų, planavimų ir derinimų, jaunimo darbuotojai pirmą kartą žengia į Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją! 🤗

Kodėl ši savaitė išskirtinė? Nes tai pirmas kartas, kai į mokyklą einame ne agitacijos, ne klasės valandėlių ir ne projektinių veiklų klausimu, o žengiame į mokyklą siekdami naujo tikslo – atviro darbo su jaunimu mokykloje, didinant prasmingą užimtumą ir laisvalaikio praleidimą pertraukų metu.

Kodėl? Todėl, kad tikime, kad kartu su jaunimu mokykloje galime sukurti ir nuveikti gražių ir prasmingų dalykų bei mokyklos bendruomenei ir administracijai suteikti papildomų rankų idėjų įgyvendinimui.

Tikime, kad ši idėja atvers galimybes išpildyti jaunimo poreikius, didžiąją dalį dienos laiko užimančioje vietoje – mokykloje.

Dėkojame, Jaunimo reikalų agentūra už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą vystant šią idėją, Klaipėdos rajono savivaldybė už palaikymą ir diskusiją apie šio bandomojo projekto galimybes, Gargždų „Vaivorykštės” gimnazija už tikėjimą ir bendradarbiavimą jaunimo labui.

Kiekvieną mėnesį bus skiriama viena savaitė šiai formai vystyti. O su jaunimo darbuotojais Ieva ir Roku pirmą kartą Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai galės susitikti sausio 31 d. – vasario 3 d., nuo 10:30 iki 14:10 val. ‼😊

Share:

Leave a Comment!

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *