Jaunimo darbuotojai Egidija Kvekšaitė ir Edita Vyšniauskė Jūsų laukia antradieniais – penktadieniais nuo 14.00 val. iki 20.00 val. Gargždų atvirame jaunimo cente, įsikūrusiame Klaipėdos g. 74, Gargžduose.

Čia laukiami norintys turiningai praleisti laiką visi 14 – 29 metų jaunuoliai. GAJC jaunimo darbuotojai visuomet mielai priima, pasikalba ir išklauso bei kartu su besilankančiais jaunuoliais planuoja, organizuoja įvairiausius sportinius užsiėmimus ir varžybas, mokymus, maisto gaminimo vakarus, kur kitoje centro erdvėje – ,,garaže“ kartu gaminame maistą bei grojame, taip pat vykdome meninius užsiėmimus, įvairius žygius, išvykas, koncertus ir stovyklas, bei daug kitų veiklų.

Veiklą sekite čia:

Gargždų atviras jaunimo centras

 

      

 

Jaunuoliai visuomet skatinami būti kūrybiškais, išsakyti savo norus ir kartu su jaunimo darbuotojais prisidėti prie jų įgyvendinimo. Kasdien atvykus į atvirą jaunimo centrą jaunuoliai gali ne tik sutikti ir pasikalbėti, bet ir žaisti biliardą, stalo futbolą, stalo tenisą, smiginį, paskaityti knygų, klausytis muzikos su centre esama garso aparatūra, groti gitara ar pianinu, žaisti xbox one konsole ir įvairius stalo žaidimus.

 

      

 

Taip pat netoliese jaunuoliai gali leisti laiką atviroje jaunimo lauko erdvėje su estrada, hamakais, treniruokliais, diskgolfu, tinklinio aikštele. Jaunuoliams atvykus nebūtina kasdien kiekvienam nuveikti kažką reikšmingo, čia galima tiesiog pabūti, visiems kartu išgerti arbatos ir ramiai pakalbėti su kitais jaunuoliais, dviem jaunimo darbuotojais.